6 Kasım 2015 Cuma

Mimlendim :)

Sevgili Bollywoodterapi beni mimlemiş :) Çokta güzel bir soru ile hemde bende hemen davete icabet ediyorum ve cevaplıyorum.

Sorumuz şu : Salman Khan'ı görsen ona ne dersin?


Öncelikle bu bir rüya mı yoksa gerçek mi derdim yani ben neredeyim o nerede öyle değil mi?

Sonra ona olan hayranlığımı, filmlerini ne kadar çok sevdiğimi söylerdim.

Dans etmek ona yakışıyor dansa nasıl hazırlandığını sorardım ve tabi hazır onu görmüşken bende katılayım yahu çalışmalar ay ne güzel olurdu beraber hoppidi hoppidi dans etmek :)


Tabi ki ona çok yakışan gözlükleri atlamak olmaz.
Hele gözlükleri çıkartıp ensesine takışı :)

Her rolün hakkından geliyorsun Salmancığım ama ben senden bol bol aksiyon filmi istiyorum da diyeceklerim arasında olur kesin. Birde ah ah Katrina ile ayrılmasaydın derdim gerçekten çok yakışıyorlardı.
Tabi şu yıllardır süren davadan sonunda aklandı gözün aydın da demesem ayıp olur.

Çok şey söyledim sanırım artık ayrılık vakti son sözüm bir daha ne zaman görüşüyoruz :)

Sevgiler...5 yorum:

Adsız dedi ki...

'bir daha ne zaman görüşüyoruz' süpermiş :) Güzel filmler bekliyoruz kendisinden tabii, Bajrangi ayarında olsa hepsi ne güzel olur hemde. Prem Paton'da güzel olacak gibi duruyor bakalım. Ellerine sağlık. ben bu mimi çok sevdim, okuması çok eğlenceli :)

Ayşe dedi ki...

Ben teşekkür ederim mim için ve okurken eğlenmene sevindim :)
Salman beni tanısa çok sever oda ister görüşmeyi ama çekinir soramaz diye ben sorarım ay biri olgun davranmalı oda benim :)

Adsız dedi ki...

tabiki olgun olmak hayat kurtarır ;)

Nilgün Komar dedi ki...

Hint filmleri izliyorum ama takip ettiğim belli başlı iki üç aktör var salman'ı da izledim ama şu filmi güzeldi diye ayırt edemem hatta salman olduğundan bile şu an emin değilim ben hemen bu gece bu konuya eğiliyorum... Çok merciiiiii

Nilgün Komar dedi ki...

sanırım ben bir filmini izlemişim o da çoook olmuş hatırlamıyorum bile son popüler olanlardan başlayıp geri doğru izleme listesine aldım.. sayende.. ♥